Start Chip Name Jg Verein Stnr
Kinder -12 (1) 9.1 km 22 P
14:30:00 8140206 Kästner, Anne 06 TV Oberbexbach 43
Jugend -18 (1) 16.1 km 31 P
14:30:00 8010728 Geiler, Till 01 USV Jena 39
Trimm (7) 11.8 km 25 P
14:30:00 1010924 Neitzel, Emil 03 Köpenicker SC 2
14:30:00 692105 Bringezu, Dirk 69 OLV Potsdam 3
14:30:00 571979 Kummerlöwe, Juliane 79 OLV Potsdam 4
14:30:00 428647 Vogel, Kristin 83 OLV Potsdam 5
14:30:00 692910 Bringezu, Kristina 69 OLV Potsdam 6
14:30:00 5056 Brettschneider, Moritz 86 Kaulsdorfer OLV Berlin 7
14:30:00 211493 Fillinger, Katrin 70 Köpenicker SC 45
Elite (19) 24.0 km 43 P
14:30:00 425470 Feltz, Martin 89 USG Chemnitz 8
14:30:00 6368 Richter, Justus 91 USG Chemnitz 9
14:30:00 1399069 Richter, Undine 89 USG Chemnitz 10
14:30:00 2008926 Jänich, Isabell 88 Kaulsdorfer OLV Berlin 11
14:30:00 Schneider, Julia 85 kein Verein 12
14:30:00 7770777 Straube, Hanka 73 SV Lengefeld 13
14:30:00 1676767 Schwartz, Renée 81 SSV Langenhagen 14
14:30:00 7210449 Burghardt, Freddy 84 Post SV Dresden 15
14:30:00 591019 Leibiger, Jens 59 Post SV Dresden 16
14:30:00 7202650 Schütz, Benno 84 ESV Lok Berlin-Schöneweide 17
14:30:00 7750203 Frenzel, Friederike 75 ESV Lok Berlin-Schöneweide 18
14:30:00 8081067 Zschäckel, Raik 67 SV IHW Alex 78 Berlin 19
14:30:00 1402008 Röhner, Uwe 72 SV IHW Alex 78 Berlin 20
14:30:00 9030789 Blume, Karsten 89 Berliner TSC 21
14:30:00 9150573 Adorján, Péter 73 Berliner TSC 22
14:30:00 410404 Hillebrand, Uta 93 Turn-Klubb Hannover 40
14:30:00 8110680 Schwartz, Tobias 80 Berliner TSC 41
14:30:00 503357 Ahlburg, Martin 88 SV IHW Alex 78 Berlin 44
14:30:00 Fell, Ronja 93 Berliner TSC 46
Senioren 45+ (17) 16.1 km 31 P
14:30:00 1399066 Richling, Peter 62 USG Chemnitz 23
14:30:00 7208102 Mieske, Frank 67 Kaulsdorfer OLV Berlin 24
14:30:00 5085 Herold, Rudolf 52 Kaulsdorfer OLV Berlin 25
14:30:00 5054 Feldmann, André 65 Kaulsdorfer OLV Berlin 26
14:30:00 8122448 Neitzel, Andreas 70 Köpenicker SC 27
14:30:00 7050167 Schönfeld, Ute 67 SV TU Ilmenau 28
14:30:00 7208281 Vogel, Swen 62 SV Sachsen 90 Werdau 29
14:30:00 503359 Müller-Danert, Dieter 56 TSV Karlshorst 30
14:30:00 8020861 Schwenk, Olaf 61 TSV Karlshorst 31
14:30:00 8021066 Dube-Spuhn, Michael 66 TSV Karlshorst 32
14:30:00 610802 Korff, Peter 62 TSV Karlshorst 33
14:30:00 8071927 Thiermann, Sven 71 OLV Potsdam 34
14:30:00 981009 Graumann, Bernd 61 ESV Lok Berlin-Schöneweide 35
14:30:00 7122062 Braatz, Frank 62 SV IHW Alex 78 Berlin 36
14:30:00 2037652 Rudert, Andreas 69 SV IHW Alex 78 Berlin 37
14:30:00 1406600 Lange, Udo 71 SV IHW Alex 78 Berlin 38
14:30:00 8200372 Kästner, Anja 72 TV Oberbexbach 42
Stnr Staffel
Lnr Name Jg Chip
Lang (2) Startzeit: 14:30:00
61 SV Robotron Dresden
1 Elisabeth Heidrich 88 502216
2 Hannes Heidrich 82 7110882
3 Ronald Ansorge 59 7040959
62 ESV Lok Schöneweide
1 Friederike Graumann 91 910514
2 Phillip Richter 90
3 Leo Graumann 96